PL EN DE

Firma

Firma Marex powstała w 2008 roku z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim. Założycielem firmy jest Sławomir Marek, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. Firma Marex jest ciągle rozwijającą się firmą transportową.

Nasza działalność opiera się na świadczeniu expresowych usług transportowych i spedycyjnych. Cechuje nas łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz elastyczność w dogrywaniu terminów. Profesjonalna obsługa klienta ukierunkowana jest na jakość oferowanych usług.

Nadrzędnym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa Państwa towarów, dlatego też posiadamy ubezpieczenia OCP, AC i OC towarów ubezpieczonych w PZU SA. Nasze usługi świadczymy najczęściej w takich relacjach jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Czechy oraz Słowacja. Jesteśmy otwarci na dłuższą współpracę, ale również chętnie podejmujemy się jednorazowych zleceń. Obsługujemy duże firmy jak i zarówno klientów prywatnych. Wszyscy są dla nas bardzo ważni. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego taboru. Odpowiemy na wszelkie Państwa zapytania. 

Formularz
zgłoszeniowy

Dane firmy

Marex transport
i spedycja międzynarodowa

MAREK SŁAWOMIR
ul. Pszowska 387 A
44 - 370 Pszów

NIP:647-124-19-01
Tel.:48 32 456 13 30
Fax:48 32 410 48 91

Przejdź do szczegółowej mapy